CSKA MADEX Poznań - strona oficjalna

WYBÓR JĘZYKA

ZBIÓRKA

Jak zwykle w piątek zbiórka o 18:00 na kotłowni lub 18:15 orlik!!

HISTORIA STRZELCÓW

Oto lista 5 najlepszych strzelców

zespołu CSKA w historii klubu :

1. Patryk Maciejewski  120

2. Mateusz Piekarz 114

3. Robert Surowiec 85

4. Jakub Knopczyk 66

5. Krzysztof Płuciniczak 43

Bramki liczone od sezonu 09/10.

Stan na 29.09.2012r.

Falstart Madexa

• autor: pituch007, 2012-03-12 23:15

Dnia 12.03.12r. rozpoczęła się wiosenna runda Gosir League , lecz zawodnicy , zarząd oraz kibice tego dnia miło nie bedą...

Inauguracja rundy wiosennej Gosir League była zaplanowana na 5.03.12r. lecz z powodu żałoby narodowej mecz z Lorenz Services został przełożony na 14.03.12r. Zespół Madexa pełen zapału wybrał się do Skórzewa na spotkanie z drużyną Bez Nazwy. Wyjściowa szóstka prezentowała sie następująco: Suchan- Płuciniczak , Sukiennik - Piekarz - Paruszewski , Maciejewski. Na ławce zaś zasiedli :Goliński , Nogaj , Knopczyk oraz Zygmanowski. CSKA najlepiej nie rozpoczęło tego spotkania dwie świetnie wykorzystane kontry przez przeciwników ustaliły wynik 2:0 . Tuż przed przerwą Madex zdobył bramke kontaktową dzięki dwóm rezerwowym .Świetnym podaniem popisał sie Nogaj ,a Knopczyk sprytnym strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Wynik do przerwy 2:1 . Po przerwie CSKA gralo jak natchione po świetnym podłączeniu się Płuciniczaka strzałem w długi róg wyrównał wynik spotkania. Długo nie było trzeba czekac na kolejne trafienie. Znakomita kombinacyjna akcja z ''klepki'' Piekarza z Paruszewskim zakończyła sie bramką tego drugiego. Niestety zespół CSKA opadł z sił a przeciwnicy zaczęli naciskac. Bezlitośnie wykorzystali błąd bramkarza oraz błedy obrońców i zrobiło sie 5:3. Sklepikarze nie byli juz wstanie sie podniesc i wynik zakończył sie porażką Madexa 5:3 . CSKA bardzo zawiedzione po tym spotkaniu obiecało ,że we środe nastapi poprawa i zgarną oni  pewne trzy punkty. (Trzymamy ich za słowo) .Ciężko powiedzieć czy przyczyną porażki było złe przygotowanie przed runda czy wina leży po stronie mentalnej zawodników. Zespołowi życzymy szybkiego powrotu do formy i trzymamy kciuki podczas spotkania z Lorenz Services. Serdecznie zapraszamy na ten mecz do Dopiewa w środe 14.03.12r. o godzinie 21.20 !!!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących.
Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. ©

Lubię to!

Czy CSKA ma szanse na wygranie 1. ligi playarena?

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Inna » Inne rozgrywki
1. CSKA MADEX Poznań CSKA MADEX Poznań 12 plus