Kontakty

Aktualności

Zakończyli remisem - Podsumowanie Rundy Jesiennej

• autor: pituch007, 2011-11-28 23:28

Dnia 28.11.11r. drużyna oficjalnie zakończyła runde jesienną i będzie "zimować" na szóstych miejscach...

Dnia 28.11.11r. drużyna CSKA Madex Poznań rozegrała swój ostatni ligowy mecz w 2011r. co się z tym wiąże także w rundzie jesiennej. W meczu z Internacionale Chomęcice zespół CSKA zremisował 3:3 . Poznaniacy objęli prowadzenie po fantastycznym strzale z dystatnsu Nogaja , jeszcze przed przerwą wyrównali przeciwnicy poprzez samobojcze trafienie Golińskiego. Tuż po przerwie po błędzie bramkarza Sukiennik strzelając swoją drugą bramke w rozgrywkach dał prowadzenie.Niestety prowadzenie długo nie trawało po złym kryciu jednego z obroców CSKA , a potem błędzie bramkarza ,Internacionale zdołało strzelić dwie bramki. W ostatniej minucie spotkania Sukiennik uderzył zza pola karnego bramkarz sparował piłke przed siebie i bez wahania dobił ten strzał Knopczyk .Po wyrównanym boju CSKA Madex Poznań - Internacionale Chomęcice zakonczył sie trzybramkowym remisem.

Podsumowanie Rundy Jesiennej 2011

Madex w rozgrykach Playareny znajduję się na szóstej pozycji , z bilansem meczy 8-2-8  . natomiast w Gosir League zajmuje takze szóstą lokatę z bilansem 3-3-4. W Playarenie wśród najlpeszych strzelców w naszej drużynie dominuje Robert Surowiec z ilością 41 bramek , a w Gosir League Patryk Maciejewski wraz z Mateuszem Piekarzem mają po 6 trafień. Na pozycji lidera w Playarenie przezimuje The Blue , lecz Gosir Legaue Palędzie.

Najlepszy strzelec:       Robert Surowiec - 41 bramek

Najlepszy bramkarz:    Jędrzej Suchan

Najlepszy obrońca:      Filip Sukiennik

Najlepszy napastnik:   Robert Surowiec

Zawodnik rundy :          Robert Surowiec

Bramka rundy:  Robert Surowiec ( fantastyczny wolej z pierwszej piłki po dośrodkowaniu w meczu z FC Baxy)

Kiks rundy:         Wojciech Goliński ( bramka samobójcza w meczu z Internacionale Chomęcice)

Rozczarowanie rundy:    Łukasz Chrzanowski

Pozytywne zaskoczenie rundy:   Jędrzej Suchan

Wyróżnienie za największą ilość meczy w rundzie (żelazne płuca) :   Jakub Knopczyk ( wszystkie mecze - 27)

Drużynie CSKA pozostaje nam tylko życzyć obfitych przygotowań do kolejnej rundy.